Klasická mokrá pedikúra

Existujepedi4 opravdu velká spousta salónů, které nabízejí úlevu nohám. Péče o ně by měla být celoroční samozřejmostí každé ženy. Nohy nás nosí celý život a proto staráme -li se o ostatní části těla, měli bychom patřičnou péči věnovat i jim.
Úkolem pedikúry je nejen odstranění zrohovatělé kůže, mozolů, kuřích ok a otlaků, ale i zkrášlení nohou a nehtů formou úpravy tvaru či barvy (barevné a francouzské lakování, zdobení). Při pedikúře si také báječně odpočinete a relaxační masáž nohou, která je nezbytnou součástí této procedury, Vám bude nejen příjemná, ale může Vám pomoci od bolesti hlavy, kyčlí aj. Nenechte své nohy trpět a dopřejte jim úlevu a relaxaci. Budou Vám vděčné.

Jak u nás pedikúra probíhá:

Začíná se rozhovorem s pedikérkou, která se Vás vyptá na několik otázek:

  1. Vaše jméno a kontakt – je to velmi důležitá položka. Potřebuje Vás nějak informovat o případné změně v termínu, hodině objednávky případně nemoci .
  2. Vaše onemocnění – ptát se bude na onemocnění žil, na cukrovku (kvůli teplotě vody a  maximální opatrnosti proti zranění), vysoký tlak, alergie.
  3. Co vás momentálně trápí na končetinách

Vše si poznamená do klientské karty.

Mokrá pedikúra

Po té nohy namočí do lázně s regenerační solí a dezinfekcí na 10-15 minut. Sůl změkčí veškeré otlaky a nehty, z nehtového lůžka se navíc uvolní nečistoty. Teplota vody se řídí dle přání zákazníka. Přitom pedikérka dbá na aktuální stav končetin či konkrétního člověka. Následuje důkladné osušení nohou. Nohy se zkoumají nejen pohledem, ale i hmatem.

Začínámpedi11e odstraněním zrohovatělé kůže jednorázovými čepelkami č.10 a č.20, ošetřením mozolů, otlaků, kuřích ok a zarostlých nehtů. Dále pokračujeme čištěním nehtového lůžka a odstraněním přebytečné kůžičky. Dalším krokem je péče o nehty. Zkrácení, zpilování do krásného a zdravého tvaru a lehké vyleštění.
Končí se vyhlazením ošetřené nohy  a důkladnou dezinfekcí.

Pro naprostou relaxaci a dosažení nejlepšího účinku na celý organismus je dobré podstoupit také relaxační masáž nohou. Tuto komplexní péči je dobré opakovat zhruba jednou za měsíc, záleží podle stavu končetin a vašeho celkového pocitu.

Celá procedura bude trvat 45 – 60 minut.

Další služby spojené s pedikúrou:

  • lakování nehtů (výběr různých barev, francouzská pedikúra, zdobení atd.)
  • potažení vlastních nehtů gelem
  • parafínový zábal
  • výživný hřejivý zábal (maska)
  • peeling
  • masáž